Paskutiniai skelbimai

Svečių knygos įrašai

Selis
Apie Valstybės dieną. Tas kryžius trečioje nuotraukoje pastatytas Adomo ir ...
milda
sveiki , as cia ne apie knyga ieskau aukles darbo ,kiekviena diena , arba ...
Monika
Šimonių miestelyje esu buvusi tik 2 kartus tačiau nustebino jo grožis ir tv...

Vardadieniai


Šiandien: Klara, Laimona, Laimonas
Rytoj: Diana, Gilvilė, Ipolitas, Naglis

Lankomumas

Nariai : 30
Turinys : 218
Nuorodos : 8
Turinio peržiūrėjimai : 664654

Kas svečiuose?

Mes turime 19 svečius online
Fontanai
Šeštadienis, 11 Rugpjūtis 2012 10:20

 Kas neturit laiko ir pinigėlių bastytis po užsienius, nuvažiuokit Utenon pažiūrėti fontanų. Pačiam Utenos mieste Dauniškio ežere veikia spalvoti muzikiniai fontanai. Ir mokėt nereikia. (Gal negerai, kad kaimynus reklamuoju, bet  juk tai ta pati Lietuva) Mums labai patiko. Nuotraukos, aišku, nėra ypatingos kokybės, bet nuvažiuosit ir pamatysit. Veikia nuo ketvirtadienio savaitgaliais, švenčių dienomis, nuo 22 iki 23 val.  Zita

 
Piligrimai
Ketvirtadienis, 09 Rugpjūtis 2012 09:15

 Vakar mūsų miestelį, keliaudami į Agluonos atlaidus, aplankė pilgrimai (maldininkai). Grupelė šimoniečių, nociūniečių ir juodpėniečių pasitikome keliautojus Nociūnuose ir kartu atėjome iki Šimonių, panėšėjom pasikeisdami kryžių, vėliavas ir statulėles. Gal ne visi mane supras, bet sugnybo širdį, žiūrin į jų įdegusius, giedrius veidus ir tokias ramias, geras akis. Pasidarė pavydu tokio jų didelio tikėjimo, ramybės ir gerumo.

 
Pamąstymai jaunimo tema
Penktadienis, 20 Liepa 2012 14:22

Jau girdžiu kaip jaunimas šnypščia: „ir vėl varys, kad mes šiokie ir anokie“. O žinot, ir mums tėvai sakė, kad jie jaunystėj geresni ir protingesni buvo, ir mes kartojamės, ir jūs tą sakysit savo vaikams. Jei jau dabar iš savo vaikų išgirstu „ir koks dabar jaunimas!“. Ir noris skaniai nusijuokt. Nežinau, blogesni ar geresni buvom, gal tiesiog laikmetis kiekvienai kartai duoda savo.

 
Žygiukas
Penktadienis, 06 Liepa 2012 17:25

Skaityti daugiau...Entuziastų susirinko nedaug, bet ne kiekyje, o kokybėje visas efektas. Kaip bandytume stiprinti bendruomeniškumą, beveik visuomet atsimušam į abejingumą... Et, nesvarbu, mums, važiavusiems, buvo smagu.

 
Joninės
Sekmadienis, 24 Birželis 2012 08:41

 

Na, Šepetoje būna jaunimo sekminės, tai pas mus vaikų Joninės. Tiesa, šiemet ir suaugusiųjų nelabai reikėjo raginti. Vadinasi susirinko tie, kurie tikrai nori dalyvauti. Žaidėm smiginį, važiavom dviračiais, mėtėm lankus ant strypo, valgėm kruopas su pagaliukais, kilnojom girą, mėtėm kaladę, vaikai dalyvavo estafetėse, lenkėm rankas.

 
Tėvo diena
Šeštadienis, 02 Birželis 2012 08:03

Labai gražiai praėjo vakarykštė šventė. Lietus nesutrukdė mūsų pastoviems gerbėjams ateiti pasižiūrėti koncerto. Įdedu keletą foto.

Diskoteka, ačiū visiems, taip pat praėjo ramiai.

 
Sekminės Šepetoje
Pirmadienis, 28 Gegužė 2012 08:19

 Sekminių dieną - gegužės 27-ą šaunios mūsų daininkės - Sandra, Gražina, dvi Gabrielės, Armanda ir Diana važiavo koncertuoti į Šepetą. Ten vyko jaunimo Sekminės.

 
Apie projektus
Antradienis, 22 Gegužė 2012 14:38

 

Labai prašau perskaityti ir parašyti komentarą. Na, kad matytųsi, ar yra besidominčių mūsų projektais. Tuoj tuoj bus pasirašyta sutartis dėl pirmojo - "Šimoniečių siekis - sveikai gyventi".

 
Ambrozija
Penktadienis, 11 Gegužė 2012 07:18

 Ketvirtadienio vakarą mus pradžiugino "Ambrozijos" koncertas. Kadangi kartu su grupe "koncertavo" ir keli mūsų bendruomenės nariai, įdedu keletą momentų iš šio pasirodymo.

 
Mamos diena
Šeštadienis, 05 Gegužė 2012 09:33

Skaityti daugiau...

 

Gegužės 4 d. į kultūros namus sugužėjo visa mokykla. Pasipuošę, su gėlytėm. Susirinko ir besišypsančios mamos. Vaikučiai gražiai deklamavo, vaidino, dainavo, šoko, paruošti mokytojų Genovaitės, Ritos ir Aušros. Ačiū vaikučiams už gražius žodžius, už plukių puokštes, ačiū mokytojoms. 

 

 

 


Puslapis 17 iš 20
joomla templateinternet security reviews
rugpjūčio 12 d., trečiadienis
Live tracking and statistics


49.2%Lithuania Lithuania
34.1%United States United States
4.3%Sweden Sweden
3.5%Australia Australia
3.2%Russian Federation Russian Federation
1.4%Germany Germany
1.4%United Kingdom United Kingdom
1%France France
0.3%Finland Finland
0.3%Netherlands Netherlands

Yesterday: 2
This Week: 5
Last Week: 10
This Month: 22
Last Month: 83
Total: 286
Agriculture template by kaspersky review