Paskutiniai skelbimai

Svečių knygos įrašai

Selis
Apie Valstybės dieną. Tas kryžius trečioje nuotraukoje pastatytas Adomo ir ...
milda
sveiki , as cia ne apie knyga ieskau aukles darbo ,kiekviena diena , arba ...
Monika
Šimonių miestelyje esu buvusi tik 2 kartus tačiau nustebino jo grožis ir tv...

Vardadieniai


Šiandien: Klara, Laimona, Laimonas
Rytoj: Diana, Gilvilė, Ipolitas, Naglis

Lankomumas

Nariai : 30
Turinys : 218
Nuorodos : 8
Turinio peržiūrėjimai : 664659

Kas svečiuose?

Mes turime 23 svečius online
Žolelių galia
Penktadienis, 23 Lapkritis 2012 13:14

Džiaugiuosi dėl mūsų paskutinio renginio - susitikimo su žolininku Ramūnu Daugelavičiumi. Tai buvo pasibuvimas, po kurio norisi ir vėl kažką organizuoti, daryti.

Skaityti daugiau...

 

 
Sportuojame
Trečiadienis, 31 Spalis 2012 07:06

 Spalio 27-osios pavakary įvyko mūsų mini sporto šventė. Turėjom svečių iš Juodpėnų. Galvojau, nei rašysiu, nei nuotraukų dėsiu apie šį renginį. Renginys nelabai vykęs, nuotraukos prastos. Bet tegul jau bus. Nesudominom jaunimo. Juodpėnai nesikratė jokių rungčių, mūsų jaunimas purkštavo. Aš juk prieš tai prašiau: siūlykit, kas jums įdomu. Pasiūlymų nebuvo. Gerai būtų, kad tokius renginius organizuotume kartu.

 
Netradicinės medicinos ypatumai
Šeštadienis, 27 Spalis 2012 16:20

 

Štai ir įvyko pirmasis mūsų projekto "Šimoniečių siekis - sveikai gyventi" renginys, kuris vadinosi "netradicinės medicinos ypatumai", o konkrečiau (netradicinės medicinos rūšių yra labai daug) tai buvo trumpas kvapų terapijos (aromaterapijos) kursas. Tikrai gavome daug naudingų žinių, o jau kvapų prisiuostėme . Kaip visuomet, keletas nuotraukėlių iš mūsų renginuko.

Skaityti daugiau...

 
Juodpėnuose
Šeštadienis, 27 Spalis 2012 16:06

Šimoniečiai saviveiklininkai - dainininkai ir artistai buvo pakviesti į Juodpėnus, į rudens šventę. Parodėme juodpėniečiams savo programą, pasigrožėjome rudeninių puokščių paroda, pasivaišinome, pašokome, pabendravome. Keletas nuotraukų iš mūsų pasirodymo.

 
Viešintose
Pirmadienis, 08 Spalis 2012 06:37

 

Spalio 7 dieną, sekmadienį, Viešintose vyko moterų klubo 10-metis. Labai apsidžiaugėme sulaukę  Viešintų klojimo teatro režisieriaus Vytauto Germanavičiaus pakvietimo jame dalyvauti. Vykome ne tuščiomis, bet su savo dramos būrelio vaizdeliu "Valanda prieš vestuves". Keletas akimirkų iš šventės.

 
Laureatas
Pirmadienis, 08 Spalis 2012 06:19

Sveikiname Vladą Ramoną, skaitovų šventėje užėmusį I vietą. Šventė vyko spalio 6 dieną Kupiškio kultūros centre ir buvo skirta paminėti Povilo Zulono, "Senovinių kupiškėnų vestuvių" režisieriaus, 100-osioms gimimo metinėms.  Vladas skaitė ištrauką iš Justino Marcinkevičiaus poemos "Kraujas ir pelenai". Šaunuolis, Vladai 

 
Ekskursija
Sekmadienis, 30 Rugsėjis 2012 09:40

 

Skaityti daugiau...Paskutinį rugsėjo šeštadienį grupė šimoniečių keliavo po Rokiškio ir Zarasų kraštą. Praturtinome savo žinias, linksmai pabendravome, pasisėmėme dvasinio peno, daugiau sužinojome apie savo kraštą.

 
Grybų šventė
Sekmadienis, 16 Rugsėjis 2012 16:27

Skaityti daugiau...Kad ir ne tokia gausi grybautojų ir žiūrovų, kaip Varėnoj, bet grybų šventė Šimonyse įvyko. Ir grybų radom, ir grybienės išsivirėm ir netgi nesulijom.

 
Naisiai
Ketvirtadienis, 30 Rugpjūtis 2012 07:31

Skaityti daugiau...Labai labai gražią, vieną iš paskutiniųjų vasaros dienų, grupelė šimoniečių saviveiklininkų, kartu su viso rajono kultūros darbuotojais ir saviveiklininkais išvyko į kelionę. Aplankėme kryžių kalną, žemaitukų(žirgų) fermą, Šiaulių rajono literatūros muziejų ir visas Naisių įžymybes.

 
Žolinė 2012
Penktadienis, 17 Rugpjūtis 2012 08:25

Skaityti daugiau...Praėjo Žolinės atlaidai... Tuoj prasidės ruduo. Sugrįžkim truputėlį atgal. Keletas akimirkų iš mūsų pagrindinės miestelio šventės.

 


Puslapis 16 iš 20
joomla templateinternet security reviews
rugpjūčio 12 d., trečiadienis
Live tracking and statistics


49.2%Lithuania Lithuania
34.1%United States United States
4.3%Sweden Sweden
3.5%Australia Australia
3.2%Russian Federation Russian Federation
1.4%Germany Germany
1.4%United Kingdom United Kingdom
1%France France
0.3%Finland Finland
0.3%Netherlands Netherlands

Yesterday: 2
This Week: 5
Last Week: 10
This Month: 22
Last Month: 83
Total: 286
Agriculture template by kaspersky review