Paskutiniai skelbimai

Svečių knygos įrašai

Selis
Apie Valstybės dieną. Tas kryžius trečioje nuotraukoje pastatytas Adomo ir ...
milda
sveiki , as cia ne apie knyga ieskau aukles darbo ,kiekviena diena , arba ...
Monika
Šimonių miestelyje esu buvusi tik 2 kartus tačiau nustebino jo grožis ir tv...

Vardadieniai


Šiandien: Klara, Laimona, Laimonas
Rytoj: Diana, Gilvilė, Ipolitas, Naglis

Lankomumas

Nariai : 30
Turinys : 218
Nuorodos : 8
Turinio peržiūrėjimai : 664649

Kas svečiuose?

Mes turime 18 svečius online
Joninės2013
Antradienis, 25 Birželis 2013 08:27

Skaityti daugiau...Va ir vėl dienos pradėjo trumpėti... Trumpiausią metų naktį šurmuliavo ir mūsų miestelis. Ačiū vaikams, kurie, kaip ir visuomet, aktyviai dalyvavo visuose žaidimuose, varžybose, rungtyse. Ačiū savanoriams: Loretai, Gitanai, Matui, Jonui, Vladui, Juliui, Albertui, Gintui, Aivarui, Audriui, Arnui Broniui (jei ko per apsižioplinimą neįrašiau, pasakykit, tikrai prirašysiu), rėmėjams M. ir D. Vilnoniams, pieno kooperatyvo pirmininkui V.Dragūnui, didžėjams ir didžėjoms. Ačiū visiems dalyviams, kurie  labai noriai įsijungė į tinklinio varžybas, traukė mašiną, metė kaladę, kėlė girą.

 
Dviračių žygis 1
Trečiadienis, 19 Birželis 2013 08:24

  Pirmiausia ačiū Virginijui, kad atgaivino mūsų svetainę, galime vėl bendrauti. Per tą laiką įvyko vienas mūsų projektinis renginukas - dviračių žygis į Šimonių girią. "Prie grybo" mūsų susirinko visai nemažai - net 23 bendruomenės nariai. Virėm sriubą, žaidėm, bendravom, sprendėm įvairius su bendruomene susijusius klausimus, rinkom vaistažoles. Vaikučiai prieš tėvelius žaidė futbolą. Jei pavyks, kada įdėsiu ir filmuką.

 
Svetainės neveikimo priežastys
Ketvirtadienis, 13 Birželis 2013 14:29

Skaityti daugiau...Keletą dienų svetainė dalinai neveikė, ji buvo užkrėsta virusu ir net apribotas jos pasiekiamumas google. Po ilgo terliojimosi vėl viskas gerai, svetainė švari ir puikiausiai veikia

Užkrato priežastys yra virusas, kažkaip sužinojo mūsų ftp serverio slaptažodį ir per jį talpino virusą svetainėje. Todėl buvo pakeisti slaptažodžiai ir psisijungimo vardas, o svetainė atstatyta iš atsarginės kopijos. Norint talpint foto reikės susisiekt su manimi, duosiu naujus prisijungimo duomenis.

 
Pletkinyčia
Antradienis, 28 Gegužė 2013 07:39

Pletkinyčią padariau kaip vietą greitam paplepėjimui, tam kad nebūtų teršiamos temos o ir patogiau bendrauti. Bet ilgainiui pastebėjau kad tai vieta papiktaut. Labai juk patogu, nikus kaitaliojant sulig kiekviena žinute, rašyt kas ant seilės užeina. Kaip ir jokios atsakomybės nėra o apie pagarbą kitiems net minčių nekyla. Todėl nutariau kad Jūs to tiesiog neverti, negerbiat nei savo, nei tuo labiau kitų, darbo. Pletkinyčia nėra kažkokia įpatinga vieta, bet juk kalba ne apie tai. Problema kultūroje ir mąstyme.

Palieku komentarus įjungtus, rašykit ką galvojat, bet prieš publikuodami komentarą dukart lėtai paskaitykit ką parašėt.

Virginijus

 
Dviračių žygis
Antradienis, 28 Gegužė 2013 06:20

Birželio 2 d. kviečiu į dviračių žygį. Buvo planuota 1 d., tačiau tą dieną vyksta renginys Anykščiuose "Bėk, žirgeli", daug kas nori ten nuvažiuoti. Labai labai kviečiu į mūsų žygį važiuoti ir jaunimą, ten ir padiskutuosim, kas vyksta ir ko nevyksta Šimonyse, pamėtėsit idėjų. Išvykstame 11 val. nuo Šimonių kultūros namų. Manau nelabai anksti, spėsit po šokių nusnaust.

Gegužės 30 d. 19 val. Juodpėniečiai kviečia į vakaronę "Leiski tave nustebinti". Programoje- žolynų aukojimas, šventinis koncertas, šokiai, karaoke vakaras.

 
Šeimos diena
Sekmadienis, 19 Gegužė 2013 06:59

Gegužės 15 yra minima šeimos diena. Šimoniečiai parodė, kad ir jiems svarbi ši diena ir susirinko šiltą penktadienio vakarą į šventinį koncetrą. Saviveiklininkai dainavo, vaidino, deklamavo, net penkios šeimos noriai atliko joms parengtas užduotis.

 
"Darom" 2013
Sekmadienis, 28 Balandis 2013 07:39

Kadangi esu nepataisoma optimistė, tikiuosi, kad kažką padarėm. Netgi "bambalių" prūde mažiau buvo negu pernai. O kadangi jaunimas gali neperskaityti iki galo, rašau kreipimąsi pradžioj: įrodykim, kad dar visai nepagedom (jaučiu, kad už tuos šokius, kuriuos žadėjau nedaryt, bet nusileidau, jūsų tėveliai užpjaus negyvai). Kitą šeštadienį (gegužės 4) susirinkim stadione. Yra nupirkti lankai su metaliniais tinkliukais. Pritaisysim, nudažysim lentas (nėra jos dar labai baisios, būna baisesnių). Bet įrankiais, dažais pasirūpinkit patys. Jaučiat, patys nesugebėsit, paprašykit tėvelių, kad ateitų. Atsiklausim direktorės, gal galima vietoj vartų kokius basliukus sukast. Gal kai kas rasit atliekamos medienos (vartams). O su kitais nueisim prie buvusio bendarbučio sutvarkyt. Sukertam rankom? Ateisit?O gal penktadienį pavakare, nes šeštadienį vėl lietų žada? Nuotraukos iš mūsų talkos:

 
Turim savo žvaigždutę!
Trečiadienis, 24 Balandis 2013 20:33

Skaityti daugiau...Galiu nudžiuginti viena žinia, kad mes turim žvaigždutę danguje, kuri pavadinta "Šimonietis" vardu gavom vat tokią dovanėlę mainais už reklamą nuo Dovanų įdėjos. Reklama - tai nuoroda, į jų svetainę, kuri mums nieko nekainuoja, tiesiog bus ten 3mėn., o mainais, jie mums įregistravo žvaigždžių registre žvaigždę, minėtu vardu. Yra ir sertifikatas, jie dviejuose egzemplioriuose. Vieną matote, o antrame žaigždutės koordinatės.

Progai esant, atspausdinsiu, įrėminsiu, ir galėsim pasikabint kultūrnamy ant sienos

Galima pasitikrinti jos atentikaciją čia įrašius 007659 Eridanus

Virginijus

 
Susirinkimas įvyko
Pirmadienis, 22 Balandis 2013 06:46

Malonu, kad Šimonių miestelyje vis tik dar yra žmonių, kuriems rūpi mūsų miestelis, jo aplinka. Kai kas atėjo į susirinkimą vedami savų rūpesčių, kai kas iš smalsumo į naują seniūną pažiūret. Svarbu, atėjo. Seniūnas buvo supažindindas su opiausiomis problemomis: kelių tvarkymas, apšvietimas, palaidi šunys, šiukšlės ir jų surinkimas. Norėtųsi, kad visi taip tiesiai ir pasisakytų, bet ne burbėtų už akių.

Trumpai aptarėm praėjusius bendruomenės metus, suskaičiuoti išleisti ir gauti pinigėliai. Dėl talkos jau lyg ir apsisprendėm daryti balandžio 27 d. 8 val.(kas prisijungs vėliau, irgi nesupyksim) Tiesą, tą pačią dieną Šimonių kultūros namuose nuo 12 val. vyks literatų šventė "Baltojo balandžio sugrįžimas". Poezijos mylėtojus iš talkos išleisim anksčiau. Labai norėtųsi, kad į talką susirinktų ir šiukšlintojai.  O dėl šokių padarysim taip: kas ateis į talką, tas ir į šokius bus įleistas.

 
Ansambliai
Pirmadienis, 15 Balandis 2013 06:30

 Balandžio 13 d. Šimonyse vyko neeilinis renginys. Pirmoji  visų rajono vokalinių ansamblių šventė. Ir labai džiugu, kad šia šventę kultūros centras patikėjo surengti būtent mums. Kad ir nepatyrę fotografai, bet keletą akimirkų pavyko užfiksuoti.

 


Puslapis 13 iš 20
joomla templateinternet security reviews
rugpjūčio 12 d., trečiadienis
Live tracking and statistics


49.2%Lithuania Lithuania
34.1%United States United States
4.3%Sweden Sweden
3.5%Australia Australia
3.2%Russian Federation Russian Federation
1.4%Germany Germany
1.4%United Kingdom United Kingdom
1%France France
0.3%Finland Finland
0.3%Netherlands Netherlands

Yesterday: 2
This Week: 5
Last Week: 10
This Month: 22
Last Month: 83
Total: 286
Agriculture template by kaspersky review