Paskutiniai skelbimai

Svečių knygos įrašai

Selis
Apie Valstybės dieną. Tas kryžius trečioje nuotraukoje pastatytas Adomo ir ...
milda
sveiki , as cia ne apie knyga ieskau aukles darbo ,kiekviena diena , arba ...
Monika
Šimonių miestelyje esu buvusi tik 2 kartus tačiau nustebino jo grožis ir tv...

Vardadieniai


Šiandien: Adelina, Adelė, Gedas, Geimina
Rytoj: Gilanda, Hiliaras, Raitvilas, Uršulė

Lankomumas

Nariai : 29
Turinys : 214
Nuorodos : 8
Turinio peržiūrėjimai : 502110

Kas svečiuose?

Mes turime 28 svečius online
Prašymas
Trečiadienis, 22 Balandis 2015 06:55

Kas neapsisprendėte ar neturite kam pravesti 2 proc. pajamų mokesčio, galime pasiūlyti variantą - Šimonių miestelio bendruomenė - 300108185. Daugiau duomenų pravedimui nereikia. Ačiū.

 
Į gimtadienį
Ketvirtadienis, 16 Balandis 2015 06:08

Dar sykį visus kviečiu į mūsų bendruomenės 10-ąjį gimtadienį, kuris vyks balandžio 18 d. 19 val. Šimonių kultūros namuose. Vaišės suneštinės, muzika ir tortas užsakyta iš bendrų pinigėlių, muzikantas - Almantas Totoris.

Ačiū visiems dalyvavusiems talkoje, prie mūsų bendruomenės namų tikrai bus gražiau. Dar pasodinsime tujas, pastatysime suoliukus.

 
Nauja bendruomenės taryba
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2015 13:20

Įvykęs bendruomenės visuotinis ataskaitinis rinkiminis susirinkimas išrinko naują tarybą: penki nariai perrinkti dar vienai kadencijai - Laima Bubinienė, Daiva Ubonytė-Černiuvienė, Virginija Rinkevičienė, Zita Naciuvienė, Julius Stukas ir išrinkti keturi nauji - Marija Gulei, Regina Juodagalvienė, Irena Petrėnienė, Gintautas Bernatonis.

 
Diskoteka
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2015 13:04

Balandžio 5 d. kviečiame visus į diskoteką. Gavau pažadą, kad praves Vidas Jankauskas. Tad kviečiame visus: jaunus ir ne visai, salė didelė, vietos visiems užteks. Greičiausiai bus nemokamai, nebent kas norėtų paremti bendruomenę.

 
Krepšinis 2015
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2015 09:37

 Kovo 29 įvyko mūsų bendruomenės dešimtmečio krepšinio turnyras 3X3. Dalyvavo Šimonių komanda, dvi Migonių komandos ir merginų komada iš KTVM. Pirmąją vietą iškovojo šimoniečiai - "Tornado" komanda - Edgaras Juozapavičius, Lukas Radzivonas, Aivaras Černius; antri liko Migonių II komanda, trečios merginos ir ketvirti - Migonių I komanda. Taikliausias baudų metikas - Gintaras Kručas, tritaškininkas - Marius Graičiūnas iš Kupiškio. Tą pačią dieną surengėme ir smiginio turnyrą. Taikliausia moterų tarpe - Agnė Muraškienė, vyrų - Dainoras Žalkauskas.

Foto jau yra

 
Apie artėjančią šventę
Trečiadienis, 18 kovas 2015 19:56

Bendruomenės dešimtmečiui pažymėti vyks keletas renginių. Krepšinio turnyrą 3X3 planuojame surengti ankščiau: kovo 29, 12 val. (ūkininkų pageidavimu). Kviečiame dalyvauti ir svečius: KTVM, policiją, Adomynę, Juodpėnus, Migonis.

Balandžio 17 d. (šventės išvakarėse) kviečiame į "proto mūšį". Registruotis bibliotekoje pas Renatą ar seniūnijoje pas Zitą. Nepamirškime, kad balandžio 18 d. 19 val. bendruomenės gimtadienio šventė ir ruoškimės, siūdinkimės sukneles, žiponus ir kvieskime kaimynus

 
Informacija
Trečiadienis, 18 kovas 2015 19:51

Ugniagesiai perspėja: "Nedeginkite žolės, labai sausa" ir "Miestelyje laužų kūrenti negalima". Mes, tiesa, esame pakantūs, ir nepuolame vieni kitų skųsti, tačiau gerbkime ir kaimynus, kas negalime išvežti už miestelio ir tolėliau sukūrenti, laužui parinkime nors tinkamą vėją, kad neuždusintų viso miestelio. Ir, iš mano patirties, geriau kūrenti ryte, nepasidaro toks smogas.

Įgaliotinis perspėja: "Prisiriškime šunis". Ir vėlgi, mes esame pakantūs, bet kantrybė kai kada baigsis.

 
Kovas 2015
Pirmadienis, 09 kovas 2015 09:13

Kovo 11 d. 15 val. kviečiame į Vilijos Urbonienės autorinių dainų koncertą (Šimonių k.n.)

Kovo 13 d. Panevėžio Vyskupas susitiks su Šimonių moksleiviais (9 val.)  ir parapijiečiais (11 val. Šimonių k.n.)

Kovo 15 d. Vyskupas su šimoniečiais melsis Šimonių bažnyčioje (10.30 val.)

Kovo 28 d. 14 val. Šimonių bendruomenės visuotinis ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Dalyvauti gali ir ne bendruomenės nariai.

 
Tarybos posėdis 02-25
Ketvirtadienis, 26 Vasaris 2015 08:36

 Kviečiu perskaityti straipsnelį iki galo ir pasidalyti mintimis. Šimonių bendruomenės tarybos posėdyje aptarėme labai svarbius klausimus, norime ir kitų bendruomenės narių patarimų ir pritarimo. 1. Dėl bendruomenės nario mokesčio. 2.Dėl  visuotinio rinkiminio susirinkimo. 3. Dėl bendruomenės dešimtmečio paminėjimo. 4. Dėl pinigų bendruomenei, skiriamų per seniūniją.

 
2015 vasario šventės
Antradienis, 17 Vasaris 2015 20:47


Skaityti daugiau...Manau, šį savaitgalį šimoniečiai nenuobodžiavo. Kas nepatingėjo, atėjo prie kultūros namų valgyti blynų, pasižiūrėti kaip kanapinis su lašininiu vienas kitam šonus talžo. Vaivos vadovaujami šokom šokius, vaikai irgi neaptingėjo parungtyniauti, vakare jaunimas trepsėjo šokiuose. Sekmadienį važiavom kupiškėnus palaikyti, šildėm visus arbata prie marių, o musų "giltinė' - Gintas laimėjo antrą vietą kaukių varžytuvėse. Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną visus džiugino šimoniečiai ir šepetiškiai bendru koncertu. Galima pasigirti? Žiūrovai labai dėkojo. O dabar trupučiuką palaukit, Virgis nuotraukas sukels. Gerai, kai tokios dabar technologijos, iš Norvegijos mūsų svetainė administruojama.

 


Puslapis 6 iš 20
joomla templateinternet security reviews
spalio 20 d., šeštadienis
Live tracking and statistics


70%Lithuania Lithuania
10.1%United States United States
4.9%Sweden Sweden
4.9%Russian Federation Russian Federation
3.2%Australia Australia
2%United Kingdom United Kingdom
1%Germany Germany
1%China China
0.8%Norway Norway
0.5%Poland Poland

Today: 6
Yesterday: 7
This Week: 35
Last Week: 44
This Month: 122
Last Month: 213
Total: 719
Agriculture template by kaspersky review