Paskutiniai skelbimai

2018-04-18Perku
new

Svečių knygos įrašai

Selis
Apie Valstybės dieną. Tas kryžius trečioje nuotraukoje pastatytas Adomo ir ...
milda
sveiki , as cia ne apie knyga ieskau aukles darbo ,kiekviena diena , arba ...
Monika
Šimonių miestelyje esu buvusi tik 2 kartus tačiau nustebino jo grožis ir tv...

Vardadieniai


Šiandien: Adalbertas, Daugaudas, Jurgis, Vygailė
Rytoj: Ervina, Fidelis, Gražvyda, Kantrimas

Lankomumas

Nariai : 29
Turinys : 212
Nuorodos : 8
Turinio peržiūrėjimai : 438993

Kas svečiuose?

Mes turime 50 svečius online
Šiuolaikinio bendravimo ypatumai
Trečiadienis, 25 Sausis 2012 07:46

 Turiu tokį vieną giminaitį. Kažkada susitikom giminės suėjime, apsikeitėm elektroniniais adresais, na, sakau bendrausim, pasipasakosim kaip gyvenam, kaip vaikai, kai anūkai auga. Ir nieko negaliu pasakyt, bendraujam. Kiekvieną dieną, sąžiningai kiekvieną gaunu kokį nors laiškelį, kuris išsiunčiamas kokiai 20 adresų. Na, žinot patys, tai vaizdeliai, tai klipukai, tai kokie draugiški, gražūs palinkėjimai, kuriuos reikia išsiųsti dar 10 draugų, kad būtum turtingas, laimingas ir t.t.. Niekad taip ir neišsiunčiau toliau tų laiškučių, gal todėl ir nesu turtinga. Kai kurių  siunčiamų dovanėlių kompiuteris net atidaryt nesugeba. Kartais perskaitau, kartais pasijuokiu, kartais ištrinu net nežiūrėjus (slabnas kompiuteris, lėtai atidarinėja). Aš šiaip neatsakinėju į tokius laiškus. Bet organizavom kitą giminės suėjimą, parašiau, pakviečiau, išreiškiau viltį, kad susitiksim. Atsakymą gavau... porą laiškučių su vaizdeliais. Nebuvo giminės susitikime, neparašė kodėl. Bet laiškučius gaunu toliau. Ir štai gal 3 ar 4 dienos aš jų nebegavau. Ir, žinokit, sunerimau. Parašiau, paklausiau kas atsitiko. Paaiškint nepaaiškino, na, buvo parašyta, kad aš jam nieko neatsiunčiu, gal todėl, gal ir ne, bet laiškučius ir vėl gaunu. Žinau, giminaitis sveikas, gyvas. Pagalvojau, gal geriau toks bendravimas, negu nieko. Nors kartais norėtųsi gyvo, gero žodžio, gal jis ne toks gražus bus, kaip ten sukurtas kažkokio gabaus rašytojo, bet skirtas tik man. Neatmetu, gal tai ir senėjimo proceso padarinys. Dabar ir atvirutės jau su palinkėjimais, nebereikia galvot ką parašyt. O aš, atsimenu, prieš šventes galvą sukdavau, kokį palinkėjimą kam pritaikius. Bet yra  kaip yra, keičiasi gyvenimas, keičiamės mes, keičiasi ir bendravimas.
Močiutė

 
Prisiminkime sausio 13
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 20:14

 

Skaityti daugiau... Skaityti daugiau... Skaityti daugiau...

Sausio 13-ą visoje Lietuvoje, taip pat ir mūsų  Šimonių mokykloje,  nuo aštuntos valandos languose spindėjo vaikų uždegtos  žvakutės, išjungta koridoriuje šviesa, vaikai pritilę, rimtoki, bėgo apžiūrėti į lauką savo mokyklos, kuri ramiai ir tyliai, su švieselėmis languose, liudijo apie sausio 13-osios naktį. Prie parengto stendo istorijos mokytoja, T. Gramokova ir 5 kl. moksleiviai   paminėjo šiuos įvykius. Penktokai žodžiais prisiekė mylėti Lietuvą ir  pačių sukurtomis eilėmis išsakė savo meilę  Lietuvai, linkėjo jai gyvuoti dar daug tūkstančių metų, būti stipriai ir save apsiginti, kiti linkėjo kad šie įvykiai niekados nepasikartotų. Vaikai prisiminė žuvusiųjų per sausio 13-ąją  laisvės gynėjų pavardes,  juos pagerbėme  tylos minute. Beje, ar žinojote,  kad 1991m. sausio 13 d. mitinge dalyvavo net 20 šimoniečių, tarp jų buvo ir viena  mergaitė iš Pelyšių, V. Buzas buvo sužeistas.  Aš pati  seimo aikštėje saugant seimo rūmus dalyvavau jau tik po kurio laiko. Pamenu, nuvykome  į Vilnių senu autobusu, mokiausi Utenos medicinos mokykloje,  vakaras šaltas, ant blokinių barikadų  vaikų piešiniai, kūrenosi laužai, buvo daug žmonių, man buvo baugu, bijojau, kad vėl neatvažiuotų tankai..., naktis buvo ilga ir nerami, grįžę pasijutome geriau ir saugiau.

 Branginkime laisvę, gerbkime ją, nelyginkime jos su nieku kitu, nulenkime galvas prieš tuos, kurie paaukojo savo gyvenimą dėl jos, sau pažadėkime, kad būsime savo tėvynės patriotai, gerais darbais ir siekiais kursime Lietuvos ateitį.  

Laima B.      

 
Kai mes dar buvom jauni - 2008-ieji. Rudens šventė
Antradienis, 03 Sausis 2012 15:22

 

Nebežinau kaip čia viską ir pakomentuot, tiesiog pasižiūrėkit. Karts nuo karto vis atrandu kokį užsilikusį diskelį, gal, sakau, kas nematėt... Tiesa, pavadinime ne visa teisybė, keletas nuotraukų iš mūsų spektaklio "Amerika pirtyje" (vaidiname Adomynėje) ir, berods, tai jau 2009, o gal net 2010?

 
Sidabro kurpaitės
Pirmadienis, 02 Sausis 2012 13:43

 

sidabro

Žvilga kurpaitės – 
Sidabrinės lydekaitės,
Čiūžt pačiūžt iš miesto
Į pelėdų mišką,
Į pelėdų mišką, ledo žiburystę!

Senis – baltas ežeras
Murma iš pavydo,
Iš veltinio sniegą
Susiraukęs krato.

Ramios ryto rankos
Minkštą tinklą neria,
Šurmulį ir tylą,
Pamirštus ir mylimus 
Tuo tinklu apsiaučia...

Sidabro kurpaitės
Sutrupa į žvynus,
Basa lydekaitė
Pilvo šokį šoka!

Aušra U.

 
Vakaruška
Šeštadienis, 31 Gruodis 2011 15:20

Vakar gana sėkmingai įvyko vakaruška foto daugoka, tai ikeliu ne į galeriją o į atskirą įrašą

Papildyta Vidos filmuku kaip mergos šoka ir groja

 
Kalėdų senelio vizitas
Pirmadienis, 26 Gruodis 2011 12:00

kaledu senelis_gifKur buvęs kur nebuves, o Senelis ir mus aplankė atsinesė krūvą dovanėlių patiems geriausiems ir visokiems "-iausiems"

 

Keletą akimirkų pavyko užfiksuoti, tad jomis ir pasidalinam

 
Vidos naujienos
Ketvirtadienis, 22 Gruodis 2011 15:32

 Dar vienas nuotaikingas klipukas, tik tenka apgailestauti, kad rusų kalba. Asmeniškai man labiausiai elniai patiko

 
Kaip mes eglę puošėm
Šeštadienis, 17 Gruodis 2011 19:59

Šian labai neeilinė diena, mat mūsų skruzdėlyne nuo pačio ryto buvo ruošiamąsi puošt eglutę. Atsivarėm seną birbalą, bet dar labai neblooogą , prie kurio priekabos krautuvo pritaisėm vežimėlį žmogui. Pagavom savanorį, patupdėm gardelin, įdavėm girliandos galą ir iškėlėm aukštyn Savanoris labai narsus papuolė, didvyriškai kabarojosi į eglės aukštumas, pakeliui kabindamas žaisliukus ir girliandas, jam puikiai sekėsi

 
2009
Trečiadienis, 14 Gruodis 2011 23:25

Nemaniau kad pradėsiu čia rašyt, bet kartais galima kažką padovanot.. o prasidėjo viskas kaip visad nuo smulkmės - knisausi gana nemažame nuotraukų archyve ten paprastai būva viskas ką ikelia iš fotiko, o kadangi fotikas filmuojantis, tai ir video pasitaiko

Bevėpsant filmukus lūpa pradėjo virpėt o  džiaugsmingai spurdėt (praskydau visai matyt kad tep atvirauju) mat prisiminiau kaip miesteliui saliutų atvežėm, dėžė nei didelė nei maža - vidutiniokė ir ne viena

 Pamenu tada pakūrėm lauželi pasišildymui, nu ir šeip atsargai, maža kas, ar degtukų pristigsim ar ką.. prisirinko truputėlis žmonių ir visi draugiškai trepsėjo kas kur ir aplink

IMG 0646 IMG 0650 IMG 0644

IMG 0645

 

 

 

 

 

 
Žalumynų pasaka
Antradienis, 06 Gruodis 2011 14:24

 

EiniusVos tik ištirpo sniegas, žolių daigeliai-vaikai pradėjo žaliai mastyti, kas jų laukia gyvenime?..

Švelnusis Pukuotukas tarė:

-          Kada šiltasis vėjelis pasuks mano plaukelius?

-          O kada skaiščioji saulytė padės man sužaliuoti ?-sušuko baltasis Daigelis! Užkimusi maža Purienėlė silpnai ištarė:

 
Daugiau įrašų...


Puslapis 19 iš 20
joomla templateinternet security reviews
balandžio 24 d., antradienis
Live tracking and statistics


85.6%Lithuania Lithuania
2.9%Russian Federation Russian Federation
2.9%United States United States
2.8%Sweden Sweden
1.3%United Kingdom United Kingdom
0.7%Australia Australia
0.7%Netherlands Netherlands
0.7%Poland Poland
0.5%Germany Germany
0.4%Norway Norway

Today: 19
Yesterday: 7
This Week: 19
Last Week: 90
This Month: 305
Last Month: 473
Total: 1436
Agriculture template by kaspersky review