Paskutiniai skelbimai

Svečių knygos įrašai

Selis
Apie Valstybės dieną. Tas kryžius trečioje nuotraukoje pastatytas Adomo ir ...
milda
sveiki , as cia ne apie knyga ieskau aukles darbo ,kiekviena diena , arba ...
Monika
Šimonių miestelyje esu buvusi tik 2 kartus tačiau nustebino jo grožis ir tv...

Vardadieniai


Šiandien: Klara, Laimona, Laimonas
Rytoj: Diana, Gilvilė, Ipolitas, Naglis

Lankomumas

Nariai : 30
Turinys : 218
Nuorodos : 8
Turinio peržiūrėjimai : 664630

Kas svečiuose?

Mes turime 9 svečius online
Užgavėnės 2012
Šeštadienis, 18 Vasaris 2012 21:28

Skaityti daugiau...Filmukas ikeltas, tekstas neparuoštas, dalyvių nerasta

Susirinkom, pabuvom, pabendravom

 

 
Lietuvos Valstybės Atkūrimo Diena
Trečiadienis, 15 Vasaris 2012 23:43

Vasario 16-oji. Lietuvos Valstybės atkūrimo diena.Svarbi kiekvienam lietuviui. Diena, kai susimąstome apie tai, kas mes ir kokie mes kaip tauta, kaip savo valstybės piliečiai. Galvojame ir tikimės, kad kada nors Lietuva taps tokia Valstybe, kurioje iš tiesų bus gyventi gera...

    Ta proga perspausdinu ištraukas iš 2011-02-26 http://www.politikosaktualijos.lt  publikuoto straipsnio ,,In Memoriam Poetui Justinui Marcinkevičiui“. Metai praėjo, bet jame išdėstytos jau mirusio Poeto Justino Marcinkevičiaus mintys neprarado savo aktualumo. Manau, nepraras dar ilgai...

Ašara Dievo aky
Lietuva, ką tu veiki?
nieko tavęs neprašau
tik nenutildama šauk
volunge šauk ąžuole
akmeniu kelio gale…
 
 
Apie šokius, kultūrą ir pinigus
Antradienis, 14 Vasaris 2012 15:43

Anąsyk parašiau – šokiai mokami. Taip, atėjo pacankės, kumšteliuose suspaudusios tuos du litukus. Pasakiau, palaukim, gal nieko nesusirinks, gal reiks uždaryt, paskui susirinksiu. Kai susirinko pakankamai žmonių, karingai nusiteikusi atsistojau prie durų. Atėjo gal penki berniokėliai. Paprašiau susimokėt. Jie labai plačiom akim į mane pasižiūrėjo ir nustebo : „nejaugi mokami?“ „Neturim pinigų“ ir apsisukę ruošėsi išeit. Karingumas dingo, tėveliai juk juos į šokius išleido...

 
A.Čekuolis: susiraukėliai ir išsišiepėliai, arba apie tipišką lietuvio savijautą
Sekmadienis, 12 Vasaris 2012 22:19

Ginčas pesimistų, kurie tvirtina, kad gyvenimas blogas ir blogėja, kad pasaulis slenka į bedugnę, ir optimistų, kurie įsitikinę, kad Žemėje dar tik ankstyvas rytas, kad mūsų laukia nuostabi ateitis, – tas dviejų požiūrių susidūrimas – labai aštrus, kartais piktas ir turbūt niekada nesibaigs.

Pesimistas žiūri biologiškai. Mato: žmogus gimė, bręsta, sensta, miršta. Visi gyvi padarai – nuo skruzdėlės iki ąžuolo – taip pat. Žmonių visuomenės ir struktūros tai kartoja. Pesimistui patogu gyventi. Niūrumas – šilti kailiniai. Jais apsisiautus, galima nieko nedaryti, o kai gyvenimas ateina į pabaigą, ne taip labai ir gaila. Išeinu, bet vos truputį anksčiau už kitus.

 
Šimonių herbo prasmės
Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012 12:41

KALAVIJAS – mena praeityje buvusias tautos egzistencines kovas šiame etniniame regione, tai kovos su kalavijuočiais, 1831m. 1863 m. sukilimai, 1944 m. 1953 m. partizaninę rezistenciją.

 

ŠIMONIŲ GIRIA – buvo pirmųjų joje įsikūrusių sodybų ir Šimonių miestelio lopšys, maitintoja, darbdavė ir priebėga nuo visokių istorinių negandų ir pavojų. Miestelis gavo pavadinimą nuo eigulio Šimonio pavardės.

 

TRYS ŽVAIGŽDĖS – virš girios dangaus fone – bažnytiniuose dokumentuose minimi trys šv. Dievo Motinos Marijos apsireiškimai : 1446m., 1670m., 1941m., dangaus fone virš miestelio, ką matė to meto keletas vietos žmonių. Apie tai ne kartą buvo rašyta ir spaudoje.

     Be to trys žvaigždės gali turėti ne tik šią prasmę, bet ir kitas, tarkime, tris aukščiausias siekiamybes iš bendražmogiškų vertybių; MEILĖ, TIKĖJIMAS, VILTIS.

 

Šimonių herbo iniciatorius ir sukūrėjas Ž. Simonaitis

 
Mintys
Sekmadienis, 29 Sausis 2012 23:38

''Labas: Kaip gyveni?'' Taip pasveikinęs netikėtai sutiktą, paskutinį kartą tikriausiai dar anais gūdžiais sovietmečio laikais matytą bičiulį gali ir nesulaukti atsakymo. Ketvirtis amžiaus neišvengiamai keičia žmones, tenka ir apsipažinti. Bet, jeigu nesuklydai, atsakymo į klausimą gali tikėtis dvejopo. Trumpo''Ačiū gerai" arba ilgo ( ir tikriausiai ) nuoširdaus prisipažinimo apie užklupusias bėdas arba besitęsiančias negandas.

 
Šiuolaikinio bendravimo ypatumai
Trečiadienis, 25 Sausis 2012 07:46

 Turiu tokį vieną giminaitį. Kažkada susitikom giminės suėjime, apsikeitėm elektroniniais adresais, na, sakau bendrausim, pasipasakosim kaip gyvenam, kaip vaikai, kai anūkai auga. Ir nieko negaliu pasakyt, bendraujam. Kiekvieną dieną, sąžiningai kiekvieną gaunu kokį nors laiškelį, kuris išsiunčiamas kokiai 20 adresų. Na, žinot patys, tai vaizdeliai, tai klipukai, tai kokie draugiški, gražūs palinkėjimai, kuriuos reikia išsiųsti dar 10 draugų, kad būtum turtingas, laimingas ir t.t.. Niekad taip ir neišsiunčiau toliau tų laiškučių, gal todėl ir nesu turtinga. Kai kurių  siunčiamų dovanėlių kompiuteris net atidaryt nesugeba. Kartais perskaitau, kartais pasijuokiu, kartais ištrinu net nežiūrėjus (slabnas kompiuteris, lėtai atidarinėja). Aš šiaip neatsakinėju į tokius laiškus. Bet organizavom kitą giminės suėjimą, parašiau, pakviečiau, išreiškiau viltį, kad susitiksim. Atsakymą gavau... porą laiškučių su vaizdeliais. Nebuvo giminės susitikime, neparašė kodėl. Bet laiškučius gaunu toliau. Ir štai gal 3 ar 4 dienos aš jų nebegavau. Ir, žinokit, sunerimau. Parašiau, paklausiau kas atsitiko. Paaiškint nepaaiškino, na, buvo parašyta, kad aš jam nieko neatsiunčiu, gal todėl, gal ir ne, bet laiškučius ir vėl gaunu. Žinau, giminaitis sveikas, gyvas. Pagalvojau, gal geriau toks bendravimas, negu nieko. Nors kartais norėtųsi gyvo, gero žodžio, gal jis ne toks gražus bus, kaip ten sukurtas kažkokio gabaus rašytojo, bet skirtas tik man. Neatmetu, gal tai ir senėjimo proceso padarinys. Dabar ir atvirutės jau su palinkėjimais, nebereikia galvot ką parašyt. O aš, atsimenu, prieš šventes galvą sukdavau, kokį palinkėjimą kam pritaikius. Bet yra  kaip yra, keičiasi gyvenimas, keičiamės mes, keičiasi ir bendravimas.
Močiutė

 
Prisiminkime sausio 13
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 20:14

 

Skaityti daugiau... Skaityti daugiau... Skaityti daugiau...

Sausio 13-ą visoje Lietuvoje, taip pat ir mūsų  Šimonių mokykloje,  nuo aštuntos valandos languose spindėjo vaikų uždegtos  žvakutės, išjungta koridoriuje šviesa, vaikai pritilę, rimtoki, bėgo apžiūrėti į lauką savo mokyklos, kuri ramiai ir tyliai, su švieselėmis languose, liudijo apie sausio 13-osios naktį. Prie parengto stendo istorijos mokytoja, T. Gramokova ir 5 kl. moksleiviai   paminėjo šiuos įvykius. Penktokai žodžiais prisiekė mylėti Lietuvą ir  pačių sukurtomis eilėmis išsakė savo meilę  Lietuvai, linkėjo jai gyvuoti dar daug tūkstančių metų, būti stipriai ir save apsiginti, kiti linkėjo kad šie įvykiai niekados nepasikartotų. Vaikai prisiminė žuvusiųjų per sausio 13-ąją  laisvės gynėjų pavardes,  juos pagerbėme  tylos minute. Beje, ar žinojote,  kad 1991m. sausio 13 d. mitinge dalyvavo net 20 šimoniečių, tarp jų buvo ir viena  mergaitė iš Pelyšių, V. Buzas buvo sužeistas.  Aš pati  seimo aikštėje saugant seimo rūmus dalyvavau jau tik po kurio laiko. Pamenu, nuvykome  į Vilnių senu autobusu, mokiausi Utenos medicinos mokykloje,  vakaras šaltas, ant blokinių barikadų  vaikų piešiniai, kūrenosi laužai, buvo daug žmonių, man buvo baugu, bijojau, kad vėl neatvažiuotų tankai..., naktis buvo ilga ir nerami, grįžę pasijutome geriau ir saugiau.

 Branginkime laisvę, gerbkime ją, nelyginkime jos su nieku kitu, nulenkime galvas prieš tuos, kurie paaukojo savo gyvenimą dėl jos, sau pažadėkime, kad būsime savo tėvynės patriotai, gerais darbais ir siekiais kursime Lietuvos ateitį.  

Laima B.      

 
Kai mes dar buvom jauni - 2008-ieji. Rudens šventė
Antradienis, 03 Sausis 2012 15:22

 

Nebežinau kaip čia viską ir pakomentuot, tiesiog pasižiūrėkit. Karts nuo karto vis atrandu kokį užsilikusį diskelį, gal, sakau, kas nematėt... Tiesa, pavadinime ne visa teisybė, keletas nuotraukų iš mūsų spektaklio "Amerika pirtyje" (vaidiname Adomynėje) ir, berods, tai jau 2009, o gal net 2010?

 
Sidabro kurpaitės
Pirmadienis, 02 Sausis 2012 13:43

 

sidabro

Žvilga kurpaitės – 
Sidabrinės lydekaitės,
Čiūžt pačiūžt iš miesto
Į pelėdų mišką,
Į pelėdų mišką, ledo žiburystę!

Senis – baltas ežeras
Murma iš pavydo,
Iš veltinio sniegą
Susiraukęs krato.

Ramios ryto rankos
Minkštą tinklą neria,
Šurmulį ir tylą,
Pamirštus ir mylimus 
Tuo tinklu apsiaučia...

Sidabro kurpaitės
Sutrupa į žvynus,
Basa lydekaitė
Pilvo šokį šoka!

Aušra U.

 


Puslapis 19 iš 20
joomla templateinternet security reviews
rugpjūčio 12 d., trečiadienis
Live tracking and statistics


49.2%Lithuania Lithuania
34.1%United States United States
4.3%Sweden Sweden
3.5%Australia Australia
3.2%Russian Federation Russian Federation
1.4%Germany Germany
1.4%United Kingdom United Kingdom
1%France France
0.3%Finland Finland
0.3%Netherlands Netherlands

Yesterday: 2
This Week: 5
Last Week: 10
This Month: 22
Last Month: 83
Total: 286
Agriculture template by kaspersky review