Paskutiniai skelbimai

Svečių knygos įrašai

Selis
Apie Valstybės dieną. Tas kryžius trečioje nuotraukoje pastatytas Adomo ir ...
milda
sveiki , as cia ne apie knyga ieskau aukles darbo ,kiekviena diena , arba ...
Monika
Šimonių miestelyje esu buvusi tik 2 kartus tačiau nustebino jo grožis ir tv...

Vardadieniai


Šiandien: Klara, Laimona, Laimonas
Rytoj: Diana, Gilvilė, Ipolitas, Naglis

Lankomumas

Nariai : 30
Turinys : 218
Nuorodos : 8
Turinio peržiūrėjimai : 664655

Kas svečiuose?

Mes turime 20 svečius online

Lapkritis

Ketvirtadienis, 31 Spalis 2013 18:14

Šimonių kultūros namuose

Lapkričio 6 d. nuo 10 val. seminaras apie projektų jaunimui rašymą.

Lapkričio 9 d. 16 val.- "Provincijos" teatros spektaklis "Žemės budinimas"

Lapkričio 9 d. nuo 18 val. - šokiai.

Lapkričio 23 d. 14.30 - Kupiškio aklųjų ir silpnaregių draugijos dramos būrelio vaidinimas "Gyvenimas-mokykla";                                                                     16 val.- Kupiškio krašto žmonių su negalia dramos būrelio vaidinimas- "Žemės ar moters". Įėjimas nemokamas.

Lapkričio 23 d. nuo 18 val. - šokiai.

 

 Šiek tiek apie viską plačiau. Labai norėčiau, kad seminare apie projektus jaunimui ateitų ir jaunimas. Su švietimu, sakė, suderinta, galima atsiprašyti ir iš pamokų. Tiesa, pas mus yra ir vyresnių jaunuolių, jau baigusių mokyklą, taip kad visus labai prašom. Tuo pačiu aptarsim ir mums rūpimas problemas apie šokius ir kita.

Kalbant apie šokius, (nors jau rašiau kelis kartus), aš apie juos turiu pranešti iki kievieno mėnesio 22 d., kada vyks kito mėnesio šokiai. Šitas pranešimas perduodamas policijai, taip kad per vieną dieną kažko pakeisti negaliu. Sukeičiau vieną kartą, bet grynai savo atsakomybėn ir paskui drebėjau, kad policija nenubaustų, kad kas nors nesusimuštų. Buvau  kursuos, dalijomės patirtimi su kitais rajonais, tai dauguma kultūros namų atsisako organizuoti šokius, kadangi per didelė atsakomybė, rizika ir pavojus. Tai perleidžia klubams, kurie gali pasisamdyti apsaugą. Nesakau, kad nedarysiu, suprantu, kad pas mus jaunimui toli iki kokio nors klubo nukakti, bet norėčiau, kad ir mane suprastumėte. Kartais jaučiu, kad situaciją labai sunku suvaldyti, o organizatorius atsako už viską. Nesi garantuotas, kad kas nors neatsitiks, nedaryk. Bet džiaugiuosi, kad paskutiniu metu labai padeda policija. Kai vyksta šokiai (apie kuriuos būna pranešta), vis kažkur netoli važinėja. Man ramiau, nežinau kaip jums. Iš dalies dėl to, kad retai kas daro šokius, mes galim pasidaryti nors 2 kartus per mėnesį. Prieš keletą metų buvo paprašyta, kad šokiai vyktų  tik kartą per mėnesį, ir ne daugiau kaip dviejose vietose vienu kartu, nes policija visur nespėja. Paskutiniu metu ir jaunimas geranoriškai klauso. Jei netsiranda koks nors jau nebesuprantatntis ką sakai. Tai tokios priežastys kodėl šį asavaitgalį nebus šokių. Kitas dalykas, tai ir pagarbos kažkokios reikia laikytis, visgi Vėlinės. Norėčiau, kad vieni kitus suprastume. Kas liečia šokius gruodžio mėnesį, galim dar derėtis. Aš planuoju gruodžio 7 ir 25. Prieš pat Kūčias irgi nebesinori daryt. Dėl Naujų Metų sutikimo nežinau... Nelabai kas iki 12-os ateina. Kažkur tarpušventy darysim koncertą, tada vyresni galės pasišokti.

Bijau truputėli spausti "komentuoti" klavišą, nes vėl pasipils nepatenkintų balsai. Nuspausiu, bet geriau ateikit lapkričio 6 ir pasikalbėsim kas skauda.

Zita

 

Komentarai  

 
1. Valdas 2013-11-01 17:31
vėlinės

 

Jūs neturite teisių komentuoti.

joomla templateinternet security reviews
rugpjūčio 12 d., trečiadienis
Live tracking and statistics


49.2%Lithuania Lithuania
34.1%United States United States
4.3%Sweden Sweden
3.5%Australia Australia
3.2%Russian Federation Russian Federation
1.4%Germany Germany
1.4%United Kingdom United Kingdom
1%France France
0.3%Finland Finland
0.3%Netherlands Netherlands

Yesterday: 2
This Week: 5
Last Week: 10
This Month: 22
Last Month: 83
Total: 286
Agriculture template by kaspersky review